2024-04-24 | 19:35:21 England
Onne.eu

Spausdinimo paslaugos RO

    Friends

Sprendimas: donato.lt
Reklama internete

Servicii de Imprimare
Tipar digital, tipografie, imprimerie, servicii de print: Carti de vizita, legitimatii, calendare, pliante, fluturasi, brosuri, autocolante, flyere, cataloage.

Altele
London Airport Transfers
London Airport Transfers to Gatwick, Stansted, Heathrow & Luton.

Servicii de transportare
Cheap Coach, Bus Hire
Viceroy Coaches - The prefect place to find low cost coach hire options anywhere in Essex. If you have a special occasion coming up and you would love to be able to hire a coach to add a stylish finishing touch, you need to contact us here at Viceroy Coaches right now for an affordable coach hire quote.

Soferi TIR UK

ID: 110152
Limba în care e publicat anunţul: Română
Domenii de activitate: Transport, mecanica
Experienţă de muncă: 2 a.
Descriere anunt: Angajam soferi cu experienta in Anglia, zona Birmingham( mult mai ieftina decat zona Londra ca nivel de trai);
Desriere :
Şoferi profesionişti categoria C si CE cu experienţă de minim 2 ani, vorbitori la nivel conversaţional al limbii engleze.
Se poate oferi training când ajungeţi în Anglia .
Programul de lucru intre 8 si 15 ore pe zi - se plateste si incarcatul si descarcatul
Salarizare foarte bună, salariul brut putand ajunge si la 700-800 LIRE STERLINE PE SAPTAMANA!!!
Salariu
- pentru categoria C-E £9/ora, orele de noapte si sarbatori fiind platite extra.
Angajatorul va pune la dispoziţia dvs locuinţa , costul chiriei fiind cuprins între 50-60 lire pe săptămâna în funcţie de locaţie, precum si masina si sofer pt deplasare la garaj( foarte util pe timpul noptii)
Locurile de muncă sunt disponibile imediat.
Responsabilităţi:
- Efectuarea transportului de marfă în condiţii optime şi conform graficului
- Livrarea produselor către magazine,centre de distribuţie regionale sau la domiciliul clientului
- Menţinerea legăturii cu dispecerii
- Asistenţă oferită pentru descărcarea mărfii
- Respectarea timpilor de conducere şi a celor de odihnă, conform legislaţiei în vigoare
Cerinţe :
- Deţinerea permisului de conducere categoria CE de minim 2 ani
- Experienţă că şofer de tir cu permis categoria CE sau categoria de minim 2 ani
- Card digital pentru tahograf
- CPC card
- Cunosterea limbii engleze la nivel conversaţional
- Seriozitate şi dorinţa de muncă
- Dispon
Pret:
Contact:
Steve
00 44 7831 150917
mgirecruitment1@gmail.com
Birmingham

Adaugă comentariu

Codul de securitate
Actualizează

Coach hire Cambridge London Essex EN

Onne.eu
Nota: redactia nu poarta responsibilitatea pentru continutul anunturilor © 2012 Onne.eu. Toate drepturile rezervate